Usługi transportowe

Spółka Kucera Logistics Group świadczy usługi transportowe od 2005 roku. Nasza specjalizacja to usługi transportowe, a w szczególności transport międzynarodowy. Główne kierunki naszego transportu to kraje zachodnie, głównie Niemcy, Holandia , Belgia.  Świadczymy również usługi transportu  dystrybucyjnego krajowego. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów staramy się świadczyć usługi o jak najwyższym standardzie.

Nasza Firma posiada nowoczesny tabor zbudowany na bazie nowej generacji ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych oraz pojazdów dostawczych wyposażonych w zaawansowane technologicznie urządzenia do kontroli i nawigacji.

Stawiamy olbrzymi nacisk na fachowość i wyszkolenie zatrudnionego personelu, nowoczesność i odpowiednią jakość bazy transportowo-usługowej. Naszym atutem jest rzetelność, terminowość oraz kompetencja pracowników.
Świadczymy pełny zakres usług transportu drogowego, posiadamy wszystkie licencje na przewozy międzynarodowe i krajowe.

Dystrybucja:

Oferujemy dystrybucję towarów połączoną z magazynowaniem na terenie całego kraju.
Zapewniamy organizację i koordynację wszelkich działań mających na celu dostarczenie Państwa towarów z magazynu do wybranych klientów. Transport dystrybucyjny realizujemy za pomocą pojazdów ciężarowych oraz pojazdów dostawczych wyposażonych w windy samozaładowcze oraz paleciaki.

Wieloletnie doświadczenie wynikające ze współpracy ze stałymi klientami pozwoliło nam wypracować wysoki poziom usług w tej dziedzinie.