Kilka słow o firmie

Firma Kucera Logistics Group działa na rynku od 2005 roku i specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych zarówno w kraju jak i za granicą. Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu spedycji, organizacji procesów transportowych oraz zagadnień logistycznych co sprawia , że jesteśmy firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku usług TSL.

Od początku działalności systematycznie pracujemy na pozycję lidera, otwartego na zmiany dokonujące się na rynku. Naszym celem jest budowa długofalowych, trwałych i opartych na wzajemnym zaufaniu relacji z klientami.

W 2016 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o usługi magazynowania towarów w systemie wysokiego składowania oraz składowania blokowego co pozwala nam na kompletną i jeszcze lepszą obsługę klientów branży TSL.

 

Czytaj więcej

Oferta

Usługi transportowe

Firma Kucera Logistics Group świadczy usługi transportowe od 2005 roku. Nasza specjalizacja to usługi transportowe, a w szczególności transport międzynarodowy.

Czytaj więcej

Usługi przeładunkowe

Oferujemy usługi przeładunkowe na terenie naszej firmy znajdującej się w miejscowości Wioska k. Rakoniewic – Wielkopolska.

Czytaj więcej

Usługi magazynowania

Nasza firma zajmuje się również magazynowaniem i dystrybucją towarów na obszarze całego kraju. Magazyn zlokalizowany jest w miejscowości Wioska koło Rakoniewic (ok. 20km od Autostrady A2, 7km od drogi krajowej nr 32) .

Czytaj więcej

Usługi spedycyjne

Dział spedycji krajowej i międzynarodowej firmy Kucera Logistics Group zajmuje się konsolidacją i doborem najbardziej optymalnej opcji przesyłania towaru dla Klienta.

Czytaj więcej